4. Kurum ve Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Takım Turnuvası
Tarih: 21.11.2013 Perşembe | Ekleyen : Bursa Veteranlar | Okunma Sayısı: 4974

23 Kasım Cumartesi günü, Türkiye İşitme Ve Konuşma Engelliler Vakfı yararına İstanbul Mersedes Fabrikasındaki açık dostluk turnuvasına Bursa’dan Dört Kuruluş takımı katılacak.


Baykal Makina
Çemtaş
Bosch
Bilson Ultrasonografi

Takımlarımıza başarılar diliyoruz. 

Sayın Uğur Beşok’un organize ettiği turnuvaya ilişkin İKMTSD tarafından açıklanan ayrıntılar şöyle:

 

İKMTSD YÖNETİM KURULU 

4. Kurum ve Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Takım Turnuvası; Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı Yararına Yapılıyor... 

Destek olmak amacı ile büyük mutluluk duyularak organize edilen ve geleneksel hale gelen, Kurum ve Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi takım turnuvasının 4. sü bu yıl TİV – Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı yararına yapılıyor. 

Mercedes Benz Türk şirketinin ana sponsorluğu ve İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Derneğinin organizatörlüğünde yapılacak olan turnuvanın tüm geliri Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı’ na bırakılacak. 

Turnuva 23 - Kasım 2013 Cumartesi günü Mercedes Benz Türk şirketinin Bahçeşehir Hoşdere fabrika tesislerinde bulunan kapalı spor salonunda yapılacak. 

Maçlar saat 9.30 da yapılacak olan açılış kokteyli ile birlikte başlayacak. 

Ayrıntılı bilgi ve yarışma talimatı aşağıda yayınlanmıştır. 

TİV- Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı yararına açık masa tenisi ikili takım turnuvası. 

YARIŞMA TALİMATI. 

Mercedes Benz Türk şirketinin öncülüğünü ve ana sponsorluğu ile İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Derneği (İKMTSD) organizatörlüğünde TİV - Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı yararına kuruluşlararası açık masa tenisi takım turnuvası düzenlenmiştir.  

Turnuvada elde edilecek gelirin tümü ile işitme engelli çocuklar ile vakfın çeşitli ihtiyaçlarına katkı sağlanacaktır. 

Turnuvaya, işitme-konuşma ve bedensel engelli sporcular takım kurarak katılabilecektir. Bu takımlardan katılım bedeli alınmayacaktır. 

Turnuva, 23 kasım 2013 Cumartesi günü Mercedes Benz Türk şirketinin Bahçeşehir Sıvat deresi Hoşdere köyü mevkii Mercedes Bulvarında bulunan kapalı spor salonunda yapılacak olup, saat 09:30 da açılış kokteyli ile başlayacaktır. 

Turnuva, katılım durumuna göre bir günde bitirilebilir. Katılım çokluğu durumunda yarı final ve final maçları ertesi gün oynanacaktır. 

TURNUVA KATILIM ÜCRETİ; 

 

Erkek takım için 200 TL, Bayan takım için 150 TL dir.  

Katılım ücretleri, TİV yetkililerine makbuz karşılığı bağış olarak salonda ödenecektir. 

• 4. Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Turnuvasına, kuruluşlararası liglerde yer Alan/Almayan isteyen her kurum ve kuruluş 18 yaşından büyük istediği sporcuyu listesine yazarak yarışma talimatlarına uygun olmak koşulu ve isterse birden fazla takım ile katılabilir. 

• Takım müsabakalarında maçlar 4'lü guruplar halinde guruptan çıkan ilk iki takımın eliminasyon oynaması şeklinde, 5 maçlık (2 Tek, 1 Çift, 2 Tek) sisteme göre oynanacaktır. İlk 3 maçı kazanan takım galip gelecek, kalan maçlar oynanmayacaktır. 

• Gurup maçları sonunda puanların eşit olması halinde, takımların kendi aralarında yaptığı maçlardaki averajları dikkate alınacaktır. 

• Derece yapan ilk 4 takım ve sporcularına turnuva sonunda kupa ve madalya verilecektir. 

• Her kuruluş takımı erkeklerde ve bayanlarda en az 2, en fazla 4 oyuncu ile temsil edilecektir.

•Öncelikle, bütün kuruluş takım oyuncuları Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinden alınmış olan 2013 / 2014 vizeli sporcu lisansı ile yarışmalara katılabilecektir. Müsabaka sırasında her sporcu lisansını ibraz etmek zorundadır. Ancak, lisansı olmayan veya vizesi yetişmeyen kuruluş sporcuları sadece bu özel turnuva için bir sefere mahsus olmak şartı ile sağlık yönünden herhangi bir sorunu olmadığını belirten yazı ile katılabilecektir. 

• Takımlar Masa Tenisi Federasyonu Faaliyet kitapçığında belirtilen kıyafet yönetmeliğine uygun olarak müsabakalara çıkacaktır. 

• Turnuva sırasında Mercedes Benz Türk Şirketi tarafından sporculara çeşitli ikramlarda bulunulacaktır.

• Müsabakalara katılacak olan kuruluşların en geç 18 Kasım 2013 tarihine kadar aşağıda irtibat bilgileri bulunan organizasyon komitesine katılım ve sporcu isimlerini yazılı olarak bildirmesi gerekmektedir. 

Bu talimatta belirtilmeyen diğer tüm hususlarda karar almaya Organizasyon Komitesi yetkilidir. 

ORGANİZASYON KOMİTESİ: 

Tugay Beşok ( İKMTSD ) 
İş Tel : 0212 274 56 66 
E-MAİL : tugay@besok.com.tr 

Cep Tel : 0530 7721563 

Zafer Cengiz ( İKMTSD ) 
İş Tel : 0212 4636300 / 7828 
E-MAİL : zcengizz@hotmail.com 

Cep Tel : 0531 7629180 

Safiye Öncel ( MERCEDES BENZ ) 
İş Tel : 0212 6227622 
E-MAİL : safiye.oncel@daimler.com 

Cep Tel : 0536 4996666 

Ulaş Germen ( TÜRKİYE İŞİTME VE KONUŞMA REHABİLİTASYON VAKFI ) 
İş Tel : 0216 6885845 
E-MAİL : u_germen@hotmail.com 

Cep Tel : 0532 6841039 

 

YORUMLAR

İlk yorumu yapmak ister misiniz?