Avrupa Veteran Takım Şampiyonası
Tarih: 27.02.2017 Pazartesi | Ekleyen : Bursa Veteranlar | Okunma Sayısı: 1048

Uluslararası Veteran Masa Tenisi Takım Turnuvası (ITTTCVS) bu sene İzmir'de, İZVET tarafından yapılıyor. 

18-19-20 Ağustos 2017 tarihlerinde yapılacak turnuva, İzmir Kaya Termal Otel'de yapılacak. 

İZVET'i, bu büyük organizasyon girişimi için tebrik ediyoruz. Etkinlikle ilgili elimizden gelen her türlü yardımı yapacağımızı bildiriyoruz.

İZVET Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Murat Özdemir'in, konuyla ilgili veteran derneklerine gönderdiği yazı şu şekilde:

Değerli Veteran Kurulu Üyeleri ve TMTF YK Üyeleri

Bildiğiniz üzere İZVET olarak ,değerli Savaş ERTUFAN abimizin destekleri ve tüm Veteran Dernek Başkanlarının da  cesaretlendirmesi ile 2.Yılda bir yapılan 6.IVTTS Uluslararası MT Takım Turnuvasının Organizasyonunu İZVET olarak üstlendik..

Turnuvamızı sizlerinde desteği ile  18-19-20 Ağustos 2017 tarihleri arasında ,İZMİR Kaya Termal Otel de Yapmayı kararlaştırdık ve IVTTS YK dan da onayı aldık.

Öncelikle bu turnuvanın, ülkemizi ,güzel İzmir’imizi tanıtmaya yardım edeceğini düşünerek, hepimiz için hayırlı olmasını diler, günden güne daha fazla birlik olmaya başlayan  Türkiye  Veteran Derneklerinin de birlikte daha sıkı bağlarla çalışmasına katkıda bulunacağını ümit etmekteyim.

Bu turnuva Takım Turnuvası olduğu için, müracaatların Mevcut Derneklerimizin üzerinden yapılmasının daha uygun olacağını düşündük. Bu maksatla her derneğe Erkek ve Kadın olarak her yaş grubu için 2 Takım la katılma hakkı tanıdık. Türkiye den toplam katılıma göre bu kotada değişiklikler aypılabilir.  Sizlerden ricam 15 Nisan 2017 tarihine kadar derneklerinizden katılacak olan takımları belirlemeniz ve kayıtlarınızı ekte bulunan formu kullanarak ve her takım için ayrı bir sayfa yaparak yaptırmanızdır.

İZVET olarak bize dernek üzerinden gelmeyecek olan çeşitli bölgelerden grup veya bireysel müracaatlar ,en yakın Veteran Derneğine Yönlendirilecektir.

İZVET tarafında müracaatların ve bilgi amaçlı sorular Yurtiçi Dernekleri  için Dernek Müdürümüz Zafer YILDIRIM’ a ( 0 535 708 2665, zaferyildirim84@hotmail.com) yapılmasını  rica ediyoruz.

Yurtdışı Dernelerin Kayıt İşlemleri ile ilgili konuları Savaş ERTUFAN abimiz bizlere destek vermektedir. İZVET YK dan Göksel ALPARSLAN arkadaşımız da kendisine yardımcı olacaktır.

( 0 549 430 09 73, gokselalpaslan@yahoo.com)

Adana Vet. turnuvasında tüm Veteran derneklerine afiş dağıtılacaktır ve bilgilendirme yapılacaktır.

Destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, hep birlikte bize yakışacak bir turnuva organizasyonu gerçekleştirmeyi dilerim.

Saygılarımla,

Tolga Murat OZDEMİR

İZVET YK Başkanı

Kayıt ve konaklama şartları

Turnuva kuralları

Genel Bilgiler

Türkçe Afiş

Kayıt Formu

YORUMLAR

İlk yorumu yapmak ister misiniz?